It is currently 23 Apr 2024, 21:50

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Cz ile ilgili
PostPosted: 23 Jan 2016, 13:27 

Country: Turkey (tr)
Reputation point: 0
Normal

Öncelikle herkesin bu konu ile ilgili fikrini duymak istiyorum.

CZ'de her zaman ve her ay belirli kişiler sürekli 7/24 farm yaparak pk nedir bilmezler ve ilk sıralarda yer alırlar ve CASH ödüllerini hep belirli kişiler alıyorlar. Peki oyunda sürekli sabah akşam oyunda olamayan adamlar sadece pk atarak np kasan adamlar var bu adamlar diğerleri kadar o CASH ödüllerini haketmiyor mu ? baktığım kadarı ile bu CASH ödülünü kazanan kişilerin hiç bir ihtiyacı yok tamamen keyfi ve kendimce aç gözlülükten dolayı böyle uğraşıyorlar oyunda çok fazla ihtiyacı olanlar var ve 7/24 farm yapamayacak adamlar var.

Şimdi asıl konuya geleyim bence cz'de Elf, Burning Heaven ve Centaur Captain bunların cz'den kaldırılması lazım aylık sıralamada belirli kişiler dışında diğer oyuncularında CASH ödülüne oynayabilmesi için rekabet olması için şuan bakıyorum sıralamaya hepsi orc ve eminim hiç birinin ihtiyacı yok bu ödüle. Düşüncem şuki server'daki diğer herkesin de bu aylık sıralamaya oynayabilmesi lazım bunun olması içinde cz'de np veren yaratıkların ve Crystal ve Monu'nun re-spawn süresinin uzatılması lazım. İtem konusunda şunu diyebilirsiniz zaten herkesin itemleri full ihtiyacı olanlar eminim diğerlerinin sürekli farm yapmasından dolayı ilk sıralara oynayamıyorlar ve item yapmaları sıkıntı oluyor bunları eminim zaten kimse fırsat vermez ama cz'de np veren kaynakların düşürülmesi herkesin bu aylık sıralamada verin ödül için başa baş bir mücadele etmesini sağlayacaktır. Şuan bakın 1. adam 1m np yapmış biri bunu görse adam kendi kendine şunu söyler ben oyuna belirli saatlerde girebiliyorum pk desen zaten çok fazla olmuyor bu adamlar bu kadar np kasabiliyor ise benim burada oynamama gerek yok derler ve server oyuncu kaybetmeye devam eder eminim bunu destekleyen tek ben olmam.

Konu hakkında herkesin yorum yapmasını ve düşüncelerini bildirmesini istiyorum kavgasız güzel bir konu olsun iyi günler :P :P :P :P :P :P

YOU CAN RUN, BUT YOU CAN'T HÄ°DE

Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re: Cz ile ilgili
PostPosted: 23 Jan 2016, 13:50 
Donator

Normal

açıkcası hiç sıralamaya oynamamış ve senin dediği gibi günün belli saatlerinde oyuna giren biri olarak. kaldırılması lazım değil. sıralamada ki arkadaşlara baktım. çoğuda oyunda aktif ve pk atan insanlar. sadece senin dediğin gibi elf,atros, riote donmekle de o np ler kasılmaz.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 23 Jan 2016, 14:19 

Normal

BartSimpson_ wrote:
açıkcası hiç sıralamaya oynamamış ve senin dediği gibi günün belli saatlerinde oyuna giren biri olarak. kaldırılması lazım değil. sıralamada ki arkadaşlara baktım. çoğuda oyunda aktif ve pk atan insanlar. sadece senin dediğin gibi elf,atros, riote donmekle de o np ler kasılmaz.

Emin ol kasılıyor atros riote elf bh ve monuların re-spawn süresi çok kısa bu gece takip ettim np leri adam 6 saat 30k np kastı arada tabikide adam kesicek ama farmın çok büyük etkisi var tamamen kaldırılmasa bile re-spawn süresinin uzatılması lazım

YOU CAN RUN, BUT YOU CAN'T HÄ°DE

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 28 Jan 2016, 10:45 

Normal

Medals: 2
20 MINUTES OF GLORY (1) UNBEATABLE HERO (1)
Pk nedir bilmezler ? Hem pk hem cry hemde elf atros roite dönen insanlar var.
Okadar np yoksa imkansız kasılmaz.
Gelelim sana sen npt ile 40k kasıp ban yemiş bi adamsın nasıl olurda dürüstlükten ve
temiz bi oyundan bahsedersin anlam veremedim.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 28 Jan 2016, 12:24 
Donator

Reputation point: 16
Start to be popularStart to be popular

Medals: 10
Rich (1) The Advertiser (1) Lucky (1) Good (1)
Funny Guy (1) Militant (1) Pizza (1) Royalty (1)
Good Friend (1) PC (1)
Equalized wrote:
Pk nedir bilmezler ? Hem pk hem cry hemde elf atros roite dönen insanlar var.
Okadar np yoksa imkansız kasılmaz.
Gelelim sana sen npt ile 40k kasıp ban yemiş bi adamsın nasıl olurda dürüstlükten ve
temiz bi oyundan bahsedersin anlam veremedim.

40k npt mi Allah'tan kork gm yede gidip sorabilirsin en fazla 2k npt yaptım sonra bıraktım 3 saat sonra ban attılar insanlara iftira atmadan önce biraz araştır

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 29 Jan 2016, 16:09 

Normal

Belirli adamlar var isimlerini vermiyorum 7 / 24 bowlda yamyam gibi dolaşıyorlar atros rıote elflerden np kasarak Aylık sıralamaya girip Çerçeve harf yapmaya ve CASH almanın peşindeler Adam aylık 1milyon np kasmış kaç yıldır oynıyan adamların bile burda 1 milyon npsi yok :)) bence bu işe el atmaları lazım

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 29 Jan 2016, 16:26 
Donator

Reputation point: 16
Start to be popularStart to be popular

Medals: 10
Rich (1) The Advertiser (1) Lucky (1) Good (1)
Funny Guy (1) Militant (1) Pizza (1) Royalty (1)
Good Friend (1) PC (1)
PipiniBicakliyim wrote:
Belirli adamlar var isimlerini vermiyorum 7 / 24 bowlda yamyam gibi dolaşıyorlar atros rıote elflerden np kasarak Aylık sıralamaya girip Çerçeve harf yapmaya ve CASH almanın peşindeler Adam aylık 1milyon np kasmış kaç yıldır oynıyan adamların bile burda 1 milyon npsi yok :)) bence bu işe el atmaları lazım

+1 işte böyle adamlar yüzünden diğer adamlar aylık sıralamaya oynayamıyorlar bundan dolayıda rekabet olmuyor rekabet olmadığı içinde sw de 20 kişi ile pk atılıyor onu bile zor buluyorlar ama yine suçu bana atmayı beceren karaktersizler var 2k npt yaptım utanmadan 40k yaptın diyor

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour