It is currently 28 Mar 2024, 13:25

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Sifremi unuttum bölümü link sorunu. Yardim bekliyorum.
PostPosted: 30 Aug 2016, 21:51 

Country: Turkey (tr)
Reputation point: 0
Normal

Selamlar, eski max-ko oyuncusuyum. Titan server genisletmesinden sonra bir ay kadar yeni Titan serverda oynadim, fakat oyunda çok az kisi kaldigindan oyunu biraktim. Biraktigimda karakterin üzerinde 2 set hero armor (dex ve str) 2 set krovaz armor (dex ve str) windforce, baal, hero bow, hero dagger, chaos dagger, hero sword, chaos bow, non flammable shield ve bir çok esya vardi.. Bunlarin silinmis olmasi bir seyi degistirmez, özellikle farm server oldugu için çok keyif alarak oynadigim bir serverdi max-ko... En son clanim Lastmanstanding, En son karakterim warriordu. Titanda ise clanim yoktu, karakterim okçuydu.

3-4 gün önce max-ko.orgdan gelen, titan serverin tekrar eski max-ko tarziyla açilacagini anlatan tanitim e maili aldim. Eskiden max-ko yu severek oynuyordum, bu yeni serveri da merak ettim. Tekrar eski günlerdeki gibi farm yapar zaman geçirir oynarim diye düsünerek oyunun panel kismina eski mail adresimle ve bu mail adresine bagli hesabimla girmeyi denedim, olmadi. Sifremi unuttum bölümünden yeni sifre için link istedim 2 gündür link gelmedi. Yeni bir hesap açip yardim alayim bu arada da oyunu indiririm dedim fakat yeni hesap için aktivasyon maili gelmediginden panele giris de yapamiyorum..

Tanitim maili aldigima göre mail adresim hala sitenin datalarinda olmasi gerek. Tek ihtiyacim sifremi unuttum linki ile yeni sifre almak...

Eski Max-ko ve Titan serverlarinda kullandigim bilgilerim:

Oyundaki karakter ismim: MrBigBadWolf - MrMystery (Orc Archer-Orc Warrior)

Eski panel ve index kullanici adim: sietkafta

Max-Ko forum kullanici adim: MR_BiGBADWOLF - Mr_MysterY

Eski oyuna girerken kullandigim kullanici adim: sietkafta

Tanitim mailini aldigim, eski Max-ko ve Titan serverlarinda kullandigim mail adresim: sietkafta5@hotmail.com

Not: Forum eski formatinda fakat iki ayri bölge oldugu için (Max ve Titan) Your problem bölümünde de ayni sorunumu anlattigim bir konu açtim çünkü Türk GM destegi eskiden yoktu, burayi yeni fark ettim. Max-Ko ya ait olan forum bölümünde eski konularimi buluyorum fakat giris yapamiyorum. MR_BiGBADWOLF kullanici adi ile aratirsaniz siz de bulabilirsiniz... Her iki konuda da destek bekliyorum. Gerekirse iki konudan birini kaldirabilirim. Oyuna geri dönüp yeni serveri denemek istiyorum bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.

Saygilarimla.

Image

Profile  

Post subject: Re: Sifremi unuttum bölümü link sorunu. Yardim bekliyorum.
PostPosted: 31 Aug 2016, 23:49 

Country: Turkey (tr)
Reputation point: 0
Normal

Sag olsun FM_Harambe yardimci oldu sorun çözüldü. (Repini yolladim :D) Ilgilenen diger arkadaslara da tesekkür ederim.

Konu kapatilabilir.

Saygilarimla.

Image

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour