It is currently 28 Mar 2024, 19:50

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: bloke sorunu
PostPosted: 10 Oct 2017, 19:41 
Donator

Reputation point: 0
Normal

Medals: 34
THE BEST FIGHTER EVER (1) KILL AND WIN (1) THE KILLER OF ADREAM (1) BDW WINNER (1)
FAST KILLER IN RACE EVENT (1) TERROR OF THE WARDERS (1) OWN THE KEEPER (1) MY KINGDOM (1)
20 MINUTES OF GLORY (1) NEVER GIVE UP (1) UNBEATABLE HERO (1) KING SLAYER (1)
WARRIORS KILLER (1) ROGUES KILLER (1) PRIESTS KILLER (1) MAGES KILLER (1)
EASY ZONE (1) HARD ZONE (1) BEGGINER GAMBLER (1) MASTER GAMBLER (1)
TEMPLE OF SUCCESS (1) MY DAY, MY DAY (1) LUCKY SPIN (1) HUMAN CAMPER (1)
KARUS CAMPER (1) THE PROTECTOR (1) RONARK BLESSED (1) ADREAM BLESSED (1)
SECRET ACHIEVEMENT (1) HATER OF SWORD (1) HATER OF SPEAR (1) HATER OF DAGGER (1)
HATER OF MACE (1) HATER OF SHIELD (1)
3 gündür Gallipoli17 ile bloke sorunu yaşıyorum.afk yada pk da farketmio bi kaç saat online olunca bi yazı çıkıo ekranda ve yeniden giremiyorum.denemek için başka çarlarlka oyuna girdiğimde saatlerce oyunca bıraksamda çarı herhangibir sorun yok.yan çar başka id sıkıntısız fakat Gallipoli17 ile girdiğimde bu sıkıntı var.Gm_rusky 10 sefer düzeltti ama hala devam edio bunun bir çözümü yok mu ? yada sıkıntının sebebi ne yardım lazım...

yav HE HEEE

Profile  

Post subject: Re: bloke sorunu
PostPosted: 11 Oct 2017, 09:02 

Reputation point: 16
Start to be popularStart to be popular

Medals: 1
Community Tributer (1)
Sanrım bir görüntü paylaşmışsın ancak tam olarak çıkmamış. Var ise bir ekran görüntüsü paylaşırsan hatanın ne olduğunu daha kolay anlayabiliriz.

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2017, 14:27 
Donator

Reputation point: 0
Normal

Medals: 34
THE BEST FIGHTER EVER (1) KILL AND WIN (1) THE KILLER OF ADREAM (1) BDW WINNER (1)
FAST KILLER IN RACE EVENT (1) TERROR OF THE WARDERS (1) OWN THE KEEPER (1) MY KINGDOM (1)
20 MINUTES OF GLORY (1) NEVER GIVE UP (1) UNBEATABLE HERO (1) KING SLAYER (1)
WARRIORS KILLER (1) ROGUES KILLER (1) PRIESTS KILLER (1) MAGES KILLER (1)
EASY ZONE (1) HARD ZONE (1) BEGGINER GAMBLER (1) MASTER GAMBLER (1)
TEMPLE OF SUCCESS (1) MY DAY, MY DAY (1) LUCKY SPIN (1) HUMAN CAMPER (1)
KARUS CAMPER (1) THE PROTECTOR (1) RONARK BLESSED (1) ADREAM BLESSED (1)
SECRET ACHIEVEMENT (1) HATER OF SWORD (1) HATER OF SPEAR (1) HATER OF DAGGER (1)
HATER OF MACE (1) HATER OF SHIELD (1)
sorun düzeldi zannederken yine tekrarlamaya başladı.pazarda afk bıraktım çarı yine aynı yazı ve yine bloke yedim.
Failed loggin into the Current Zone server.
(-1)
bu şekilde bi yazı çıkıyor ekranda id bloke yiyor.resim demişin ama ben resim falan paylaşmadım haberim yok öyle bişiden. şu sorunun sebebi neyse hallederseniz sevinirim 1 haftadır problem oldu iyice..

yav HE HEEE

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2017, 12:37 

Reputation point: 16
Start to be popularStart to be popular

Medals: 1
Community Tributer (1)
Sorununun neden kaynaklandigi anlasilmistir.
Failed loggin into the Current Zone server. (-1)
Bu error ancak herhangi bir hesap tarafindan yetkisi veya gerekli metaryali olmadigi halde serverdan bir istekte bulunuldugunda ortaya çikmakta ve sistem tarafindan otomatik olarak bloke konulmaktadir.
Örnek vermek gerekirse;
NPC kullanarak 5 KC vouheri bozdurmak istenildiginde, servera istegi göndererek 5KC yi hesabina ekletmeye zorlayan (bunun anlami üçüncü parti yazilim veya bug abuse veya hack ile üzerinde gerekli item olmadigi halde NPC den item karsiligindaki degeri veya esyayi elde etmeye zorlamak) (ANLAMAYANLAR IÇIN EDITLENMISTIR !!) kararkter üzerinde 5 KC voucher yoksa ortaya çikabilir.
Veya
Elinde Monster Summon Staff bulunmadigi halde, servera istek gönderip (kandirip)(herhangi bir sekilde) (bunun anlami üçüncü parti yazilim veya bug abuse veya hack ile üzerinde gerekli item olmadigi halde NPC den item karsiligindaki degeri veya esyayi elde etmeye zorlamak) (ANLAMAYANLAR IÇIN EDITLENMISTIR !!) Monster Zone a isinlanan kisinin üzerinde o Monster Zone a ait Staff bulunmuyorsa ortaya çikabilecek bir errordür.
Benzer örnekler çogaltilabilir zira Server da kullanmakla tüketilen voucher veya baska itemler oldukça fazladir.

Hesabinin blokesini simdi tekrar kaldiriyorum. Ancak eger tuhaf yöntemler deneyerek serverdan bagzi seyler elde etmeye yönelik hareketlerin olursa sistem seni tekrardan bloke edecektir. Ancak bu sefer hesabinin tekrar açilacaginin garantisini veremem. Ancak zaten böyle bir eylemin olmadiysa ve bu bir sistem hatasi ise yapilan incelemeler sonucu ortaya çikacagindan herhangi bir endiseye kapilmana gerek yoktur. !!!!!!!!!!!!!!

Umarim açiklamalar okuyan herkes tarafindan anlasilabilir seviyededir.
Basligi kapatiyorum.
Iyi tatiller ve iyi oyunlar dilerim.

Solved/Closed/Unblocked

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour