It is currently 28 Mar 2024, 17:05

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page  1, 2  Next
Author Message
 Post subject: bloke
PostPosted: 25 Nov 2017, 20:40 

Reputation point: 0
Normal

LeGeNdMaGe neden hesabım banlandı açıklarmısınız lütfen

Profile  

Post subject: Re: bloke
PostPosted: 25 Nov 2017, 21:03 

Country: New Zealand (nz)
Reputation point: 14
Start to be popularStart to be popular

Medals: 4
Good (1) Funny Guy (1) Royalty (1) Love Design (1)
Fill it up

Quote:
account id :
char name :

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 21:14 

Normal

GM_NightShade wrote:
Fill it up

Quote:
account id :
char name :

aragorn4433a ıd
LeGeNdMaGe game name
help me please

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 21:55 

Reputation point: 16

Medals: 1
Community Tributer (1)
Hesabinin yasaklanmasina iliskin gerekli inceleme ve açiklama en kisa sürede yapilacaktir. Anlayisiniz için tesekkür ederiz.

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 21:56 

Normal

GM_Chronos wrote:
Hesabının yasaklanmasına ilişkin gerekli inceleme ve açıklama en kısa sürede yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ilginiz için teşekkürler

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 22:08 

Community Tributer (1)
viewtopic.php?f=96&t=45245
Bu linkte açilmis olan baslikta tarafinizdan kandirilarak esyalarinin çalindigini iddia eden bir hesap bulunmakta. Bu sebeple hesabina geçici olarak yasak koyulmustur. Gerekli incelemeler yapildiktan sonra gerçek açiga çikacaktir. Eger iddia edilenler asilsiz ise hesabiniz geri açilir.
Anlayisiniz için tesekkür ederiz.

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 22:32 

Normal

GM_Chronos wrote:
http://www.maxko-forum.info/viewtopic.php?f=96&t=45245
Bu linkte açilmis olan baslikta tarafinizdan kandirilarak esyalarinin çalindigini iddia eden bir hesap bulunmakta. Bu sebeple hesabina geçici olarak yasak koyulmustur. Gerekli incelemeler yapildiktan sonra gerçek açiga çikacaktir. Eger iddia edilenler asilsiz ise hesabiniz geri açilir.

Göndermiş olduğunuz linkte haklı kabul ettiğiniz kişi kendi elleriyle tanımadığı bir insana tüm itemlerini verip sonra geri alamamış. Sizin oyun kurallarınızda oyun içi istediğiniz biriyle trade atıp itemleri aktarabilirsiniz diye bir seçeneğiniz mi var? Eğer şahıs kendi elleriyle itemleri veriyorsa geri alamıyorsa şimdi bana açıklama yapmak zorundasınız bu durumda nasıl bir dolandırıcılık olayı olmuştur. Sonuç olarak kimse kişin bilgisayarına giriş yapmamış ıd ve şifresini çalmamış kendi elleriyle kendi suçu olan bir olaydan dolayı insanları suçlayıp accountlarını banlamak size göre adelet mi oluyor ben anlayamadım.

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 22:54 

Normal

GM_Chronos wrote:
http://www.maxko-forum.info/viewtopic.php?f=96&t=45245

o zaman bende trade ile birine item vereyim sonra link açayım diyeyim ki beni kandırdı itemlerimi geri istiyorum hesapların kapatılmasını talep ediyorum sizde gelin milleti banlayın bu konuda anlayış göstermemi beklemeyin lütfen hesaplarımın hemen açılmasını istiyorum ben farm yapan bir insanım ben şu an farm yapamıyorum her geçen dakika benim kayıbım.

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 23:07 

Community Tributer (1)
Bir kullanıcı eşyalarını başkasına bir çok sebep ile vermiş olabilir. Bu olayda CHRITI size eşyaları başka bir karakterine aktarmak için yardım edeceğini ancak bunun yerine tüm eşyalarını alarak oyundan çıktığını iddia ediyor. Bu sebeple takım arkadaşım şüpheli bulmuş ve hesabını geçici olarak bloklamıştır.
Sonuç olarak CHRITI adlı kullanıcının eşyalarını alma sebebinizi açıklayabilirmisiniz ?

Profile  

PostPosted: 25 Nov 2017, 23:14 

Normal

GM_Chronos wrote:
Bir kullanıcı eşyalarını başkasına bir çok sebep ile vermiş olabilir. Bu olayda CHRITI size eşyaları başka bir karakterine aktarmak için yardım edeceğini ancak bunun yerine tüm eşyalarını alarak oyundan çıktığını iddia ediyor. Bu sebeple takım arkadaşım şüpheli bulmuş ve hesabını geçici olarak bloklamıştır.
Sonuç olarak CHRITI adlı kullanıcının eşyalarını alma sebebinizi açıklayabilirmisiniz ?

verme sebebi her ne olursa olsun benim trademe konulmuş item bana trade okeylenerek verilmiş bir item. verdiği her şeyi bana teslim etrmiştir. yani tanımadığı biri ile bu olayı gerçekleştirmek sizce mantıklımıdır ve tanımadığı birinin o itemleri ona tekrar geri verme gibi bir zorunluluğumu var mı böyle bir kuralınız varsa bana gönderin okumak istiyorum. başka bir hesap açıp aktarabilirdi yani benden ne yapmamı istiyorsunuz ne diyebilirim ben kendisine zorla bana itemlerini trade yoluyla ver demedim

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page  1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour