It is currently 28 Mar 2024, 14:47

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page  1, 2  Next
Author Message
 Post subject: TBL KoXp
PostPosted: 05 Dec 2017, 15:06 

Reputation point: 0
Normal

Medals: 8
UNBEATABLE HERO (1) EASY ZONE (1) MASTER GAMBLER (1) LUCKY SPIN (1)
HUMAN CAMPER (1) RONARK BLESSED (1) ADREAM BLESSED (1) SECRET ACHIEVEMENT (1)
biz usko yu kxper cz partileri yüzünden bıraktık ve daha çok oyuncu davet etmeyi planlıyordum ama görüyorum ki cz de tbl ve kxp kullanılıyor isimde vereyim AMBULANCE NOBRAN KOXPER O KADAR GM ONLINE OLUYOR KİMSE BU ADAMLARI GÖRMÜYOR MU ADAM 10 METREDEN ATAK YAPIYOR 10 TANE HEAL BİRDEN ATIYOR KOCA BİR PARTİ BİR TANE BP PRİESTİ YATIRAMIYOR.BUNLARLA İLGİLENİN ARTIK. TEMİZ KOXPSUZ BİR SERWER İSTİYORUZ

Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re: TBL KoXp
PostPosted: 05 Dec 2017, 15:34 

Normal

Dün oyuna girmedim , bugünde girmedim daha oyunda değilken mi kestim la noldu :D

Ayrıca kardeşim boş boş konuşmak yerine , çekersin videonu koyarsın foruma onun üzerinden konuşuruz koxp mu tbl mi yoksa legal mi diye.

Eğer istersen , bul başka versiyon bir pvp server ver linkini indirelim girelim oyuna vs atalım , burada oynadığımla aynı şekilde oynamazsam o zaman konuşalım bu konuyu.
Sonuçta yeni indirdiğim bir server'a 5 dakika için koxp,tbl vs. yazamam değil mi ?

1 party adam 1 bp'yi yatıramıyorsa , kendi ekibindeki adamları sorgulaman gerekiyor. Party commander'i olarak ne kadar dinliyorlar seni... Ben solo olarak sizin 1 partinizin arasına giriyorum , bana parazit , malice vs geldikten sonra sizin partiden bana max 2-3 kişi vuruyor diğerleri izliyor. 2 adama da öleceksem zaten hiç oynamayayım bu oyunu daha iyi.

Ayrıca şuan koxper ve ya tbl'ci olarak şikayet ettiğin kişi , şuana kadar bu serverdan hile kullananları en çok temizlemiş kişi. İnanmıyorsan seni bu server'a kim davet ettiyse ona sorabilirsin yada eski oyunculardan arkadaşların varsa...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 15:38 

Normal

NobraN2 wrote:

Dün oyuna girmedim , bugünde girmedim daha oyunda değilken mi kestim la noldu :D

Ayrıca kardeşim boş boş konuşmak yerine , çekersin videonu koyarsın foruma onun üzerinden konuşuruz koxp mu tbl mi yoksa legal mi diye.

Eğer istersen , bul başka versiyon bir pvp server ver linkini indirelim girelim oyuna vs atalım , burada oynadığımla aynı şekilde oynamazsam o zaman konuşalım bu konuyu.
Sonuçta yeni indirdiğim bir server'a 5 dakika için koxp,tbl vs. yazamam değil mi ?

1 party adam 1 bp'yi yatıramıyorsa , kendi ekibindeki adamları sorgulaman gerekiyor. Party commander'i olarak ne kadar dinliyorlar seni... Ben solo olarak sizin 1 partinizin arasına giriyorum , bana parazit , malice vs geldikten sonra sizin partiden bana max 2-3 kişi vuruyor diğerleri izliyor. 2 adama da öleceksem zaten hiç oynamayayım bu oyunu daha iyi.

Ayrıca şuan koxper ve ya tbl'ci olarak şikayet ettiğin kişi , şuana kadar bu serverdan hile kullananları en çok temizlemiş kişi. İnanmıyorsan seni bu server'a kim davet ettiyse ona sorabilirsin yada eski oyunculardan arkadaşların varsa...

DÜN OYUNA GİRMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA SÜREKLİ KULLANIYORSUNUZ FAZLA TARTIŞMAYACAM SİZLE BU KONUYU

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 15:43 

Normal

MrsAzRaiL wrote:
NobraN2 wrote:

DÜN OYUNA GİRMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA SÜREKLİ KULLANIYORSUNUZ FAZLA TARTIŞMAYACAM SİZLE BU KONUYU

BEN ŞİKAYETTE BULUNDUM EN DOĞAL HAKKIMI KULLANARAK BU KONU ARTIK GMLERİ İLGİLENDİRİR ORTADA İLLEGAL BİR PROBLEM YOKSA NEDEN SAVUNMAYA GEÇTİN Kİ _? BİR PROBLEM YOKSA GM ARAŞTIRMASINI YAPAR KONUYU KAPATIR BU KADAR BASİT

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 15:45 

Normal

Medals: 9
20 MINUTES OF GLORY (1) UNBEATABLE HERO (1) EASY ZONE (1) MASTER GAMBLER (1)
LUCKY SPIN (1) HUMAN CAMPER (1) RONARK BLESSED (1) ADREAM BLESSED (1)
SECRET ACHIEVEMENT (1)
Simdi guzel kardesim gelelim sana seni belki 100 kere gormusumdur pt siz 1 saniyede masterden donen canini fulledigini bu birincisi kxpa karsi dedigin adam onumden 1 saniyede 50 m uzaklasiyor ne hikmetse 5 6 kisinin bir anda atak yaptigi adam bp ve ustundeki hero setle olmuyor bu ikincisi simdi bu koskoca server sizin oyununuzu ve hilelerinizi konusurken tamam ben yalan soyluyorum peki bu koca server sizin hakkinizda mi yalan soyluyor. diger kxperleri nasil tespit ediyorsun reportluyorsunuz o zaman video mu cekiyorsunuz ??? ben her dk video acik bir sekilde mi gezecem seni banlatmak icin bizim amacimiz da kimseyi banlatmak yoktu ta ki su gune kadar herkesin emegi var harcadigi zaman var. 15 20 yildir bu oyunu oynuyorum sence ben kxp tbl gordugumde anlayamayacak kadar acemimiyim? ve ben seninle baska serverde vs atarak ne elde edecegim ??? senin gibi adamin bilgisayarinda 50 cesit kxp vardir o % 100 zaten herkes sizin ne mal oldugunuzu biliyor simdi insanlari siz ikiniz kxpa tbl ye tesvik ediyorsunuz........

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 16:11 

Normal

_ALoAzraiL wrote:
Simdi guzel kardesim gelelim sana seni belki 100 kere gormusumdur pt siz 1 saniyede masterden donen canini fulledigini bu birincisi kxpa karsi dedigin adam onumden 1 saniyede 50 m uzaklasiyor ne hikmetse 5 6 kisinin bir anda atak yaptigi adam bp ve ustundeki hero setle olmuyor bu ikincisi simdi bu koskoca server sizin oyununuzu ve hilelerinizi konusurken tamam ben yalan soyluyorum peki bu koca server sizin hakkinizda mi yalan soyluyor. diger kxperleri nasil tespit ediyorsun reportluyorsunuz o zaman video mu cekiyorsunuz ??? ben her dk video acik bir sekilde mi gezecem seni banlatmak icin bizim amacimiz da kimseyi banlatmak yoktu ta ki su gune kadar herkesin emegi var harcadigi zaman var. 15 20 yildir bu oyunu oynuyorum sence ben kxp tbl gordugumde anlayamayacak kadar acemimiyim? ve ben seninle baska serverde vs atarak ne elde edecegim ??? senin gibi adamin bilgisayarinda 50 cesit kxp vardir o % 100 zaten herkes sizin ne mal oldugunuzu biliyor simdi insanlari siz ikiniz kxpa tbl ye tesvik ediyorsunuz........

Bizde bugün başlamadık heralde oyuna. Ne zaman kaçacağımızı , ne zaman partinin arasına gireceğimizi biliyoruz. Sen benim hakkımda suçlama konusu açarsan bende kendimi savunurum en doğal hakkım olarak. Ayrıca video çekmek çok zor iş değil , neden çekmiyorsun yoksa kendi macrolarınız vs belli olacak diye mi ? Forumu az araştır benim bir sürü pk-vs videom var bu serverda.
GM'ler istediği kadar kontrol edebilir , eğer en ufak hile kırıntısı bulurlarsa banlamaya gerek yok ben kendim bırakırım oyunu ,sadece bu serveri değil bir daha knight online oynamam. Ayırca 15-20 yıldır oynayıp bana koxp ve ya tbl diyorsan , evet acemisin. Koxp'un nasıl çalıştığını , tbl'nin nasıl çalıştığını , bunları kullanan adamın oyun içi hareketlerinin nasıl gözüktüğünü bilmiyorsan 15-20 yıllık oyun tecrübeni referans olarak gösterme bana. 15 yaşında olup 20 yıldır knight oynayanları gördü bu gözler :lol:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 16:23 

Normal

SECRET ACHIEVEMENT (1)
ok tamam bu oyunda bir tek player sensin bak tek ben demiyorum bu kadar oyuncu sizden baska player gormemis hatta oyunun mucidi falansiniz ikinizde biz de acemiyiz senin oynadigin rogue digeri bp priest o zaman sorun bizde var sanirim defansiniz cok yuksek 4000 def falan vardir sizde yada bizde item yok sizi oldurecek kadar birsey bilmiyoruz artik birakalim bence tartismayi kimde macro program varsa oyunun kurucu adminleri karara baglasinlar bu konuyu. seni maxko da herkes kxper diye tanir beni uskoda player ^^

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 16:28 

Normal

_ALoAzraiL wrote:
ok tamam bu oyunda bir tek player sensin bak tek ben demiyorum bu kadar oyuncu sizden baska player gormemis hatta oyunun mucidi falansiniz ikinizde biz de acemiyiz senin oynadigin rogue digeri bp priest o zaman sorun bizde var sanirim defansiniz cok yuksek 4000 def falan vardir sizde yada bizde item yok sizi oldurecek kadar birsey bilmiyoruz artik birakalim bence tartismayi kimde macro program varsa oyunun kurucu adminleri karara baglasinlar bu konuyu. seni bu pvp de herkes kxper diye tanir beni uskoda player ^^

O koxper diye taniyanlar gelsinler 1 kanit sunsunlar suraya lütfen.. Flegy degil isterse mgame'in sahibi gelsin farketmez. Senin ekibin ayni anda atak yapmayi isim tutmayi bilmiyorsa biz ne yapalim.

Beraber oynarken çok iyi playersin vs vs diyip , karsiya geçince koxper diye aglayanlar konusmasin lütfen. Yüzsüzlüklerinden ben utaniyorum.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 16:43 

Normal

SECRET ACHIEVEMENT (1)
bence daha fazla uzatmanin anlami yok oyunda game masterler var incelemelerini yaparlar artik kim ne kullaniyor ortaya cikar oyunda game masterler var diyorum tekrar senin videonun pesinden de kosacak degilim. biz basligimizi actik eger bende tbl yada benzeri birsey varsa banlasinlar ama sende varsa seni banlasinlar bu oyunu kxp macro ile oynayan adam gercekten de zevk aliyormu acaba cok merak ediyorum simdi siz kendinizi oyuncu falan filan da saniyorsunuz ya hayatimizda oyuncu gormedik ya biz bir maxko oyuncusu nobran ambulance oyuncu ....

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 05 Dec 2017, 16:51 

Normal

Tamam işte bul başka server , orayada girip oynayalım oranında oyuncusu olalım :) Oradaki gmlerde kontrol etsin bi ;)

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page  1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour