It is currently 28 Mar 2024, 22:36

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Yeni Baslayanlar Icin Rehber
PostPosted: 15 Mar 2018, 14:04 

Reputation point: 10
Start to be popularStart to be popular

Merhaba Sovalyeler

En iyi baslangic icin 2 adet konumuz var
:arrow: viewtopic.php?f=115&t=41389
:arrow: viewtopic.php?f=115&t=41367

Yinede yeni gelen bazi oyuncularimizin hangi adimi daha once yapicagi konusunda yanilgiya dustugunu gorduk bu nedenle iste burda yeni baslayanlar icin bir rehber;

Adim 1: Farm icin hesap olusturma
En iyi farm karakterleri: BattlePriest (Strength Priest), Archer, Sin.
Orta: Warrior
En kotu farm karakterleri: Int Priest, Mage ( arkadaslariniz yardim ederse iyi farm karakterlerine donusebilir).

Adim 2: Level Atlama
Level 1-59: Maradonda solucanlar (1 lvl her worm)
10 levele ulastiginizda maradonda 2. merdivenleri ciktiginizda kaishan npcsinden skillerinizi acabilirsiniz

Level 59-80: EMC yada Lufersona gidin town onundeki Spoiler lari oldurerek 80 levele kadar kasabilirsiniz

60 level olunca relog atmayi unutmayin masteriniz otomatik acilicaktir tum stat ve skill puanlarinizin verildiginden emin olun ve relog atin

DIKKAT 100 den fazla stat puaniniz varsa kesinlikle relog atmayin once verin yoksa bugta kalabilir

Adim 3: Darkness Weapon Kazanma
EMC yada Luferson a gidin ve Quest npc sini kontrol edin
"Poison Sack" Gorevini alin
Gray Oozy dan 50 adet poison sack kasin
Hangi Darkness silahi istiyosaniz npcden alin (+10 olarak geliyor).

Adim 4: Item Kiralama Npcsi
Maradon merdivenlerin ordaki Rental NPC yi kontrol edin.
Size cok iyi takilar vericektir - Tabi stokta varsa ;)

Adim 5: lvl 80 - 85
Ronark Landa gidin (colony zone = cz).
Oyun paranizi bankaniza koydugunuzdan emin olun cunki eger pvp alanlarinda ölürseniz paranizin yarisi gidicektir unutmayin
Town arkasinda nehrin karsisina gecin ve Lord Dracula lari bulun
Burda 80 - 85. level arasini kasabilirsiniz
Kutulari topladiginizdan emin olun cunki silver bar atmaktadir :)

Mgeler icin luferson ve emcde kalmalarini ve
AOE Ash Knight ve Dragon Tooth Skeleton kesmelerini oneriyoruz hemen hemen dracula ile ayni expe sahipler cunki
Magelerin solo olarak dracula kesmeleri biraz zor olabilir

Adim 6: Oyun parasi Ve Upgrade Scrollar
Maradondaki madene gidin ve orumcekleri oldurun
Icelerinden easy monster staff cikmakta bi kac tane kasin ve
NPC Menissiah [EVENTS] a gidin easy monster zone a girin
Orada Silver Bar, NP voucher Ve bazi Armorlari kasabilirsiniz
Eger Np voucher a ihtiyaciniz yoksa onlari pazarda satarak daha fazla oyun parasi yapabilirsiniz market piyasasini kontrol etmeyi unutmayin

Silver Barlari ayrica cz deki Red Dogs ve tum bosslardan kasabilirsiniz.

Eger Blessed Upgrade Scroll Gerekliyse:
Cz ye gidin ve Treants/Ancients leri bulun - basenin yaninda. Onlardan enchant scrolls BUS/ BES dusurebilirsiniz
Eger sizin icin cok riskliyse EMC/Lufersonda kalin ve Lycans, Loup Garou, Dark Eyes, Dire Wolves leri bulun onlardanda BUS dusmekte.

Adim 7: Armors (Zirhlar)
Maradondaki kuklalarda trainin gorevini yapabilirsiniz
Guard Patrick Junior - Size spirit set vericektir.

Warriorlar DragonFlight kasmayi denemelidir tabiki partye ihtiyaclari var maradonda bulabilirler!
2adet bp pri ile kasabilirler.

Step 8: Panelden Drop Arama - Drop List
Buraya Gidin ve https://titan.maxko.org/ "Panel search" a tiklayin

Image

Orda Users/ Clans/ Monster/ Items leride gorebilirsiniz
Dogru kutuyu Sectiginizden emin olun.

Sonraki Adim
Simdi +10 Darkness weapon, Spirit Set, ve biraz paraya sahipsiniz
Sonraki adim ne ?
Bicok adim mevcut ancak oncelikle konu basindaki baslangic konularina bakarak baslayabilirsiniz.
Bazi fikirler:

:arrow: Oy vermeye Basla (bir hesapla 1 oy verebilirsiniz ;) ) Vote icin diger ogreticilere bakabilirsiniz :)

:arrow: Oyun parasi kasmaya devam etmek. Maradondaki pazarlardan biseyler alabilirsiniz.

2000HP scroll and 350Defense Scroll u Sundresten alabilirsiniz.

:arrow: medal of kahless kazanmak. Maradondaki merdivenlerin uzerinde > sag tarafta.
NPC Kahless Var. Iceriye Girin ve "mini Ja Rod" öldürün. 15% sansla kahless medal dusucektir. ( Buyuk Ja Rod a dokunmanizi tavsiye etmem...;) )

:arrow: Hergun bedava itemi Lightborn Event npcsinden alabilirsiniz (Moradonda merdivenlerin uzerinde).

:arrow: FT ye girmek (Forgotten Temple Event).
Eger Ft yi kazanirsaniz Ft coupon gelicektir

:arrow: Killing Race Event e Girmek
Puana gore Gemler gelicektir ve bunlari satabilir yada tier silahinizi guclendirmek icin kullanabilirsiniz.

:arrow: Taki kasmak (Rings/Earrings) Ronark Land da
Patka, Alino, Minotaur, Lucio arkada bulabilirsiniz.
+1 Ring dusucektir ve siz bunlari yukseltebilirsiniz +3 e kadar gecis orani 100% dur
Solo kasmak biraz zor olabilir arkadaslarinizdan yardim isteyebilirsiniz 2 yada 3 kisi kasmak daha eglencelide olabilir :).

:arrow: farm Hero Armorlari Red Dog lardan kasabilirsiniz cz bowldalar.

:arrow: Knight Castle da silah kasmak. Tier Weapons ve Krowaz Weapons Knight Castle da dusmekte . Panel Searchtan ne dustugunu gorebilirsiniz.
Knight Castle da ki tum yaratikalr BP ile tek basina ödürülebilir ama 2 kisi daha iyidir.

:arrow: Juraidde kasmak.
Juraid e bowlun merkezindeki kapidan girebilirsiniz (Tabi irkiniz juraid monumentini keserse). Juraid de Spirit Armors ve Primeval weaponslari kasabilirsiniz. Kasmak orda kolay degildir bu nedenle kucuk bi partiye ihtiyaciniz olabilir (3-4 kisi).

:arrow: Ne zaman Spirit Set some Dragon Flight/ Mythril, medal of kahless, Forgotten Necklace, herhangi +2 Rings, +10 Tier or Darkness Weapon.
sahip olursaniz artik pvp (pk), Border Wars, Ardreama girebilirsiniz.
Diger oyunculari öldürerek Maxpoints kazanabilirsiniz ve maradondaki Black Market Quest NPC den maxpointle alisveris yapabilirsiniz.
1 ila 3 gün arasinda pk ya hazir hale gelebilirsiniz bu size ve arkadaslarinizin yardimina bagli

:arrow: ROV kazanmak biraz zaman alabilir (Ring of Vote - Votepoints ile alinmakta) ve BDW-Earrings tabiki ( BorderWar kazanilinca gelmekte). ama bu 2 item karakterinizin puanlarini fazlasiyla yukselticektir.

:arrow: Silver Bars kasmak
Silver Barlar en fazla cz bowldaki yaratiklardan dusmektedir
Silver Barlar easy ve hard summon zoneda kasilabilmektedir.
Ayrica Lord Draculada da kasabilirsiniz.

Iyi Eglenceler :)

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour