It is currently 28 Mar 2024, 14:16

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Ben neden ban yemişim?
PostPosted: 01 Apr 2018, 15:31 

Reputation point: 0
Normal

Medals: 9
20 MINUTES OF GLORY (1) UNBEATABLE HERO (1) BEGGINER GAMBLER (1) MASTER GAMBLER (1)
LUCKY SPIN (1) HUMAN CAMPER (1) THE PROTECTOR (1) RONARK BLESSED (1)
ADREAM BLESSED (1)
Ben günde 1 yada 2 saat girebiliyorum işten dolayıda zevk için bu aralar giremiyorumda ben neden ban yemişim siz kendi kafanıza göremi çalışıyorsunuz en eski oyuncularındanım kaç server değişti maxko titan titan maxko wb. bu oyunda beraberiz beni neredeyse felgy de dahil herkes tanıyor..Bu şekilde ortada bişi yokken ban mı atılıyor ne biçim oyun oldu online sıralamasında bile varız biz bu serverde..Ban sebebini öğrenebilirmiyim rogue olalı 1 hafta olmadı hızlı minör dendi bana güldüm ctrl tuşuna kapak şıkıştırarak hızlı minörleme koxp mu sayılıyor yada hızlı oynayabilmek bence bu şekilde adil davranmıyorsunuz ilk önce adil davranmasını öğrenin ben.. eğer ortada bi olay yoksa banımın açılmasını rica ediyorum varsada banlı kalsın sorun değil sonuçta 1 user gitmiş gitmemiş kimin umrunda değil mi sizin için.....

Profile  

Post subject: Re: Ben neden ban yemişim?
PostPosted: 01 Apr 2018, 15:39 

Reputation point: 0
Normal

Medals: 9
20 MINUTES OF GLORY (1) UNBEATABLE HERO (1) BEGGINER GAMBLER (1) LUCKY SPIN (1)
HUMAN CAMPER (1) THE PROTECTOR (1) RONARK BLESSED (1) ADREAM BLESSED (1)
SECRET ACHIEVEMENT (1)
IMaMil wrote:
Ben günde 1 yada 2 saat girebiliyorum işten dolayıda zevk için bu aralar giremiyorumda ben neden ban yemişim siz kendi kafanıza göremi çalışıyorsunuz en eski oyuncularındanım kaç server değişti maxko titan titan maxko wb. bu oyunda beraberiz beni neredeyse felgy de dahil herkes tanıyor..Bu şekilde ortada bişi yokken ban mı atılıyor ne biçim oyun oldu online sıralamasında bile varız biz bu serverde..Ban sebebini öğrenebilirmiyim rogue olalı 1 hafta olmadı hızlı minör dendi bana güldüm ctrl tuşuna kapak şıkıştırarak hızlı minörleme koxp mu sayılıyor yada hızlı oynayabilmek bence bu şekilde adil davranmıyorsunuz ilk önce adil davranmasını öğrenin ben.. eğer ortada bi olay yoksa banımın açılmasını rica ediyorum varsada banlı kalsın sorun değil sonuçta 1 user gitmiş gitmemiş kimin umrunda değil mi sizin için.....

bu oyuncular ctrl minore koxp diyor gerizekalı çocuklar işte gmlerde bunlara inanıyo pcde de birşey bulamıyoken ban veriyorlar ne yazıkki

Profile  

Post subject: Re: Ben neden ban yemişim?
PostPosted: 01 Apr 2018, 22:36 

Reputation point: 10
Start to be popularStart to be popular

TPUtilWindow
LGS_FAST_USER_SWITCHING
LCore.exe
Logitech Gaming Software
Qt5QWindowIcon
QTrayIconMessageWindow
QTrayIconMessageWindowClass

Logitech Gaming Software

bu yazılım ctrlye 50 kurus sıkıstırmak icin degildir o donemlerden gelen biri olarak lutfen nostaji knighti hile ve macroyla karıstırmayalım eski bi player olarak senden bunu rica ediyorum

bann sebebin macro kullanmak
bannın acılacagı zaman 2018-04-02 00:00:00

/kilit

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 1 hour